-20%








1 937,50 ₴
1 550 ₴

⚫ Швидке регулювання висоти (Sprint)
⚫ Дуже велика висота — 430 мм
⚫ Міцні чавунні стійки + гумові накладки
⚫ Товстіший метал
⚫ Подвійний захист
⚫ Стабільна та профільована основа

Механізм регулювання висоти з зручним важелем дозволяє швидко підлаштувати опори під автомобіль.

Штифти з чавуну оснащені м’якою антиковзкою гумовою накладкою, яка захищає днище автомобіля.


Опори оснащені додатковим захистом у вигляді фіксуючого штифта на ланцюжку, що підвищує безпеку під час роботи.

Опори виготовлені з більш товстої сталі, ніж стандартні моделі, що забезпечує підвищену міцність і довговічність.

Спеціальна форма конструкції та додаткові посилені пластини збільшують площу контакту з поверхнею, запобігаючи просіданню опор.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 300 мм |
| Висота підйому | 430 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 6.3 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 205 мм |
| Ширина майданчика | 190 мм |