-20%








2 875 ₴
2 300 ₴


⚫ М'які прогумовані ручки та високоякісні акумулятори
⚫ Літій-іонні акумулятори 21 В 2,0 А·год із підвищеною продуктивністю
⚫ Потужний двигун з обмотками зі справжньої міді
⚫ Ширина скошування до 260 мм, висока швидкість до 8500 об/хв

Двигун встановлений на міцних кулькопідшипниках, а не на втулках. Це забезпечує більшу довговічність, плавнішу роботу та більшу вантажність.

Двигун розвиває дуже високу швидкість, досягаючи 8500 об/хв. Ця висока динаміка роботи забезпечує точне та швидке скошування навіть важкодоступних ділянок газону.
Переваги:

Завдяки можливості регулювання кута навколо осі напрямної трубки та використанню напрямного колеса тример дає змогу зручно підстригати краї газонів і тротуарів.
Переваги:

Тример обладнаний регульованим сталевим обмежувачем волосіні, який запобігає випадковому пошкодженню дерев, чагарників або пошкодженню волосіні об стіни під час стриження.
Переваги:

Робоча ширина 260 мм - дуже високий показник у категорії акумуляторних тримерів. Це дає змогу швидше стригти великі площі.
Переваги:

Завдяки телескопічній конструкції користувач може регулювати довжину пристрою від 90 до 120 см. Це дає змогу ідеально адаптувати тример до свого зросту та стилю роботи.
Переваги:

Тример використовує сучасні літій-іонні акумулятори 21 В 2,0 А·год. Вони забезпечують стабільну роботу без ефекту пам'яті, даючи змогу заряджати пристрій у будь-який час.
Переваги:

Різальна головка може регулюватися під різними кутами, що дає змогу працювати у важкодоступних місцях - під лавками, чагарниками або біля парканів.
Переваги:

Система Smart Head дає змогу швидко змінювати котушки з волосінню одним натисканням кнопки. До комплекту входять три котушки з волосінню діаметром 1,6 мм.
Переваги:

Ручка може регулюватися за вертикаллю (вверх і вниз), що дає змогу налаштувати захоплення відповідно до ваших індивідуальних переваг.
Переваги:





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 260 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |