-20%








5 125 ₴
4 100 ₴

⚫650 Нм реальної потужності (brushless) — реальний крутний момент
⚫2 × акумулятори 3.0 Ah з цифровим LED-індикатором
⚫Патрон 1/2” із системою BITLOCK™ DUAL DRIVE
⚫2900 ударів за хвилину — ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
⚫Повний великий комплект з усіма аксесуарами у кейсі


Гайковерт розвиває реальні 650 Нм крутного моменту. Це високий показник, який дозволяє ефективно працювати з автомобільними колесами та закипілими різьбовими з’єднаннями.
Переваги:

Гайковерт оснащений стандартним приводом 1/2 дюйма для ударних головок, а також додатковим гніздом для біт у приводному патроні.
Технологія BitLock™ Dual Drive System дозволяє працювати як із головками, так і з бітами.
Переваги:

Сучасний безщітковий двигун (Brushless) із надійною мідною обмоткою забезпечує високу ефективність та стійкість до перевантажень.
Переваги:

У комплект входять два продуктивні акумулятори 3.0 Ah, оснащені цифровим LED-індикатором рівня заряду.
Переваги:


Частота ударів на рівні 2900 уд/хв забезпечує динамічну та ефективну роботу.
Переваги:

Протиковзка рукоятка зі структурою, натхненною вуглецевим волокном, забезпечує надійний хват.
Переваги:

Вбудований світлодіод ефективно освітлює робочу зону.
Переваги:

Ударний гайковерт має 2 рівні швидкості: 1700 об/хв та 2100 об/хв. Підвищений режим — це цифрово обмежена максимальна потужність, що забезпечує повну продуктивність і контроль під час роботи.
Переваги:

У комплект входить повний набір оснащення: 8 × магнітних біт, 5 × свердел по металу, 5 × свердел по дереву (усі з шестигранним кріпленням), 5 × головок 1/2" найпопулярніших розмірів, а також додатковий адаптер 1/4".
Переваги:


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Максимальний крутний момент | 650 H*m |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |