-20%








8 875 ₴
7 100 ₴



Керувати автомобілем можна або батьком за допомогою пульта дистанційного керування, або самою дитиною, що сидить за кермом.
Автомобіль призначений переважно для використання на відкритому повітрі, але його ергономічний дизайн дає змогу використовувати його і у великих приміщеннях, як-от тераса або вітальня.
Рекомендований вік: 1-4 (4,5) роки.


Передні фари, що світяться, та задні.



Цей прекрасний автомобіль може стати першою машиною вашої дитини та подарувати їй незабутні дитячі спогади, які вона буде згадувати довгі роки. Барвиста іграшкова машинка - спортивний автомобіль — для юного водія.
Автомобіль підходить для дітей віком від 3 років, але якщо ваша дитина може сидіти самостійно, вона може використовувати його під наглядом дорослих.
Ідеальний подарунок для вашої дитини!
Примітка: колір дверей може трохи відрізнятися від кольору кузова - це свідоме стилістичне рішення виробника!

Сучасний пульт дистанційного керування 2.4G з функцією плавного запуску!
За допомогою пульта дистанційного керування 2.4G ви можете:
Пульт дистанційного керування 2.4G має функцію плавного пуску.
Перед першим використанням пульт дистанційного керування 2.4G необхідно закодувати (без цього пульт не працюватиме).
Одночасно натисніть кнопки зі стрілками вгору та вниз на пульті дистанційного керування. Утримуючи їх, увімкніть автомобіль. Через 2-3 секунди відпустіть кнопку на пульті дистанційного керування - світлодіод має почати блимати, вказуючи на те, що пульт закодований.
Автомобіль легко збирається - прості інструкції додаються. Весь автомобіль буде зібраний з однієї деталі. Вам потрібно буде тільки додати виступаючі частини, такі як колеса, кермо, вікна, сидіння, дзеркала та багато іншого.
Уважно прочитайте інструкцію перед використанням.
Використання автомобіля вимагає постійного нагляду дорослих.
Автомобіль призначений для приватного (некомерційного) використання.
Іграшка має сертифікат відповідності CE.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DIEGO |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Особливості | Ремені безпеки, Амортизатор, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Передні фари |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 54 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 5 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 2 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |