-20%






9 625 ₴
7 700 ₴

Audi E-tron Sportback S-line — це електромобіль, що випускається за ліцензією Audi. Він обладнаний двосторонніми дверима та чотирма потужними електродвигунами, що працюють від 12-вольтової батареї. Серед функцій електромобіля: звукові ефекти, що активуються кнопками, вхід для MP3-плеєра, USB-порт, слот для TF-карти, регулятор гучності, світлодіодні фари, м'яке сидіння з екошкіри та колеса з пінополіуретану EVA. Доступні три швидкості. пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, 2.4G дає змогу батькам повністю контролювати керування автомобілем.





Керування радіокерованою машинкою за допомогою пульта дистанційного керування 2,4 ГГц — це сучасне й безпечне рішення.
Машинка обладнана пультом дистанційного керування. Перемикач «дистанційне/ручне керування» на приладовій панелі визначає режим керування машинкою.
Після перемикання перемикача на приладовій панелі в положення «дистанційне керування» ви отримуєте повний дистанційний контроль над машинкою вашої дитини. У цей момент ви керуєте машинкою за допомогою пульта дистанційного керування — можете повертати її вперед, назад, вліво, вправо, змінювати швидкість і зупиняти машинку.
Однак, коли ви перемикаєте перемикач у положення «ручне керування», машинкою керує дитина, і пульт дистанційного керування не робить на неї жодного впливу — пульт дистанційного керування вимикається.
Під час керування з дитячого місця ви маєте два передачі переднього ходу й одне передавання заднього ходу, а під час керування за допомогою пульта — три передачі переднього ходу й одне передавання заднього ходу.
Перед першим використанням пульта дистанційного керування необхідно запрограмувати його в автомобілі в такий спосіб:
За вимкненого автомобіля одночасно утримуйте стрілки ВПЕРЕД і НАЗАД на пульті дистанційного керування. Продовжуйте утримувати кнопки, щоб запустити автомобіль. Відпустіть приблизно через 3-4 секунди — пульт дистанційного керування має бути закодований.

✔ М'які сидіння зі штучної шкіри
✔ Триточкові ремені безпеки
✔ Аудіосистема на кермі
✔ Відчиняються двері
✔ Висувні задні колеса - висувні задні колеса для маневрування, коли автомобіль не завантажений
✔ М'які колеса зі спеціального матеріалу типу eva - дуже міцні, тихі та з чудовим зчепленням
✔ Відчиняються двері

✔ Світлодіодні передні фари
✔ Світлодіодні задні ліхтарі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DIEGO |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 56 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Напруга акумулятору | 12 В |